نوب وردپرس

افزونه Presto Player، افزونه ویدیو پلیر پیشرفته وردپرس پرستو پلیر - نوب وردپرس

قیمت محصول : $0.00

رایگان – خرید

افزونه Presto Player | افزونه ویدیو پلیر Presto Player | پلاگین پلیر وردپرس پرستوپلیر

معرفی افزونه Presto Player

افزونه Presto Player یک افزونه وردپرس کاربردی پلیر وردپرس است. این پلاگین یک ویدیو پلیر یا پخش کننده ویدیو است که شما با آن می‌توانید ویدیوهای سایت وردپرسی خود را متمایز از دیگران و با کیفیتی حرفه‌ای نمایش دهید. افزونه ویدیو پلیر وردپرس پرستوپلیر دارای امکانات فوق العاده برای نمایش جذاب  فیلم و امکان اتصال به گوگل آنالیتیکس و تجزیه آمار ویدئو است.

کد تخفیف ویژه انتشار (برای اولین خریدارها): prestofirst (مهلت استفاده 3 روز)

 

پیشنهاد می‌کنم برخی از امکانات پرستو پلیر را در ویدیو صفحه دمو ببینید.

پرستو پلیر

 

افزونه پرستو پلیر (Presto Player) برای چه افرادی مناسب است؟

ایده آل برای بازاریابان

با استفاده از قابلیت پخش خودکار بی صدا با زیرنویس، فیلم هایی را به وب سایت خود اضافه کنید که مخاطبان نمی‌توانند برای تماشای آن‌ها مقاومت کنند! یک کاور اختصاصی برای ویدیو قرار دهید و با سیستم آنالیز، عملکرد ویدیو را ردیابی کنید.

ایده آل برای دوره‌های آموزشی

با استفاده از قابلیت ویدئو از پیش تنظیم شده، برای ارائه سرعت پخش قابل تنظیم، علامت گذاری سفارشی بخش‌های ویدیو، تصویر در تصویر ، جستجوی 10 ثانیه ای ، همه با ویژگی های امنیتی ما محافظت می شود ، یک تجربه یادگیری استثنایی به دانش آموزان خود بدهید.

ایده آل برای هر کسی که از ویدئو استفاده می کند

اگر وب سایت شما از ویدئو استفاده می کند، Presto Player نیز برای شما مناسب است. با چندین گزینه میزبانی ویدئو ، بهبود عملکرد وب سایت، URL پویای ویدیو و موارد دیگر.

 

تصاویری از ویدیو پلیر وردپرسی پرستو پلیر (Presto Player)

 

افزونه Presto Player

زیر نویس در افزونه پلیر وردپرس پرستوپلیر

نمایش زیر نویس در افزونه پرستو پلیر

کاهش و افزایش سرعت پخش در افزونه پلیر وردپرس پرستوپلیر

پرش ویدئو در پلاگین پلیر وردپرس پرستوپلیر

دکمه پخش ویدئو در افزونه Presto Player

تصاویری از تنظیمات پیشخوان افزونه Presto Player

ایجاد قالب ویدئویی

کاهش و افزایش سرعت پخش در افزونه Presto Player

افزونه ویدیو پلیر پرستو پلیر

تنظیمات ویدئو

آمار ویدئوها در کاهش و افزایش سرعت پخش در پلاگین پلیر وردپرس پرستو پلیر

امکان اتصال به گوگل آنالیتیکس

افزونه ویدیو پلیر Presto Player

 افزونه پرستو پلیر

افزونه پرستو پلیر

نمیش ویدئو در افزونه پرستو پلیر

ویژگی‌های افزونه وردپرس پرستو پلیر 

ویدیو خصوصی

با استفاده از فیلم های خصوصی ، از محتوای ویدئویی ارزشمند خود با URL های منقضی شده ایمن محافظت کنید

چندین منبع

چندین گزینه منبع ویدیو به شما امکان می دهد از سریعترین و مقرون به صرفه ترین گزینه ها فیلم ها را ارائه دهید.

هماهنگی با سایرین

هماهنگی کامل با صفحه‌ساز گوتنبرگ و کار با سازندگان صفحه حرفه‌ای مانند المنتور  برای اینکه استفاده  شما راحت‌تر کنیم

بخش‌بندی ویدیو

با استفاده از ویژگی بخش‌بندی ویدیو، مشاهده آن را برای کاربران لذت‌بخش‌تر کنید. ایده آل برای فیلم های طولانی تر و آموزش‌ها!

پلیر چسبان

به بینندگان خود اجازه دهید همزمان ویدیوی شما را ببینند و محتوای صفحه شما را بررسی کنند.

بارگزاری ویدیو سریع‌تر

با بارگذاری تنبل یکپارچه ما می توانید محتوای ویدیویی شگفت انگیزی داشته باشید بدون اینکه عملکرد شما را کُند کند.

ادغام BunnyNet

با یکپارچه سازی با 1 کلیک BunnyNet که هزینه آن ماهیانه 1 دلار است ، به راحتی فیلم های عمومی و خصوصی ارائه دهید.

آنالیز حرفه‌ای ویدیوها

میزبان خود و Google Analytics به شما امکان می دهد تعداد مشاهده، مدت زمان تماشا، میزان حفظ مخاطب و موارد دیگر را مشاهده کنید.

سرعت پخش

کاربران می توانند سرعت پخش ویدیو را در  افزونه Presto Playerتنظیم کنند و حتی بعداً که برمی‌گردند ویدیو را از جایی که رها کردند ببینند با همان تنظیمات قبلی!

سوالات متداول درباره پرستو پلیر (Presto Player)

 1. آیا افزونه Presto Player  فایل های ویدیویی من را میزبانی می کند؟

پِرِستو پلیر چندین گزینه مکان میزبانی را برای فیلم های بهینه شده در وب شما ارائه می دهد. در هنگام راه اندازی ، می توانید فیلم خود را میزبانی کنید یا از BunnyNet استفاده کنید.

علاوه بر این ، هر میزبان ویدیویی که به شما لینک عمومی فیلم را می دهد ، می تواند با Presto Player استفاده شود. یاد بگیرند که چگونه.

همچنین از سیستم‌های سنتی مانند YouTube و Vimeo پشتیبانی می کنیم.

 1. آیا Presto Player با صفحه ساز من کار خواهد کرد؟

Presto Player با همه سازندگان صفحه کار خواهد کرد. شما به سادگی یک ویدیو به مرکز رسانه‌هاس اضافه می کنید و از کد کوتاه ارائه شده در صفحه ساز خود استفاده می کنید. با این حال Presto Player همچنین بلوک های گوتنبرگ ، المنتور و Beaver Builder را پشتیبانی می‌کند. ما در حال برنامه ریزی برای ایجاد هماهنگ‌سازی با Divi و Oxygen Builder هستیم که دقیقاً مانند ابزارک Elementor ما کار خواهد کرد.

 1. آیا Presto Player با پیشرفت ویدیوی لرن دش کار می کند؟

بله ، مطمئناً چنین است! و درست مثل هر کار دیگری که ما انجام می دهیم ، استفاده از آن بسیار آسان است. به صفحه یکپارچه سازی ما بروید تا ببینید چقدر آسان است.

 1. منظور از “ویدیوی بهینه شده در وب” چیست؟

هنگامی که ویدیویی را ایجاد می کنید که می خواهید در وب سایت خود نمایش دهید ، ابتدا باید در قالب بهینه سازی شده در وب رمزگذاری شود. هنگام استفاده از سرویسی مانند YouTube ، می توانید ویدئویی را در هر قالبی بارگذاری کنید و YouTube آن را برای شما کدگذاری می کند. با این حال ، هنگامی که خودتان ویدیوی خود را میزبانی می کنید یا از یکی از ادغام های ما مانند BunnyNet استفاده می کنید ، ابتدا باید ویدیوی خود را کدگذاری کنید.

این یک فرایند بسیار ساده و آسان است که ما یک آموزش آسان برای دنبال کردن ایجاد کرده ایم ، با این حال اگر از این مرحله صرف نظر کنید ، به احتمال زیاد بینندگان ویدیو با پخش فیلم مشکل دارند.

 1. چگونه می توان زیرنویس ایجاد شده برای فیلم های Presto Player خود را ایجاد کرد؟

خدمات ایجاد زیرنویس بسیاری موجود است. ما از HappyScribe استفاده می کنیم زیرا رابط کاربری و ویژگی های ارائه شده را دوست داریم اما شما می توانید از هر سرویس زیرنویس استفاده کنید. زیرنویس های شما باید در قالب استاندارد VTT ایجاد شوند.

 1. آیا Presto Player فایل های mp3 را پخش می کند؟

در هنگام راه اندازی ، Presto Player از ویدئو پشتیبانی می کند. اما خیلی زود ما یک پخش کننده صوتی را ارائه خواهیم کرد که دقیقاً مانند پخش کننده ویدیوی ما کار خواهد کرد.

 1. آیا Presto Player فیلم های من را ایمن نمی کند؟

افزونه Presto Player گزینه ویدیویی عمومی و خصوصی را ارائه می دهد. فیلم های خصوصی فقط درصورتی قابل دسترسی هستند که کاربر در وب سایت شما وارد شده باشد. بعلاوه Presto Player از پیوندهای منقضی‌شونده پویا به فیلمهای خصوصی شما استفاده خواهد کرد.

در مواردی که ممکن است کسی بخواهد html را در صفحه وب شما جستجو کند، جایی که یک ویدیو سعی دارد آدرس را پیدا کند ، این url کار نمی کند.

علاوه بر این در صورت استفاده از  BunnyNet رمزگذاری ویدیو را اضافه می شود که امنیت فیلم را بیشتر می کند.

و همچنین ما، در آوریل 2021 ویژگی تکمیلی خود را ارائه خواهیم کرد که به شما امکان می دهد جزئیات ورود به سیستم کاربران را به عنوان یک پوشش علامت برای جلوگیری از ضبط صفحه نمایش دهید. این چیزی است که فقط با Presto Player امکان پذیر است زیرا کاملاً با وردپرس تلفیق شده است.

 1. هزینه استفاده از BunnyNet چقدر است؟

یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از Presto Player ادغام ما با BunnyNet برای ذخیره و تحویل رسانه شماست. Presto Player همه چیز را برای شما تنظیم می کند و هزینه BunnyNet فوق العاده مقرون به صرفه است.

شما برای 2 چیز ، فضای ذخیره سازی و پهنای باند هزینه پرداخت خواهید کرد. هزینه ذخیره سازی بین 0.01 تا 0.03 دلار برای هر گیگابایت ذخیره شده در ماه است. برای مثال ، من دو دوره آنلاین دارم و تمام فیلم ها 0.69 گیگابایت را اشغال می کنند. بنابراین هزینه پیش بینی شده من در ماه 0.03 دلار (حدود 1000 تومان است) برای ذخیره فیلم ها است.

هزینه بعدی مربوط به پهنای باند است. اگر 1 فیلم 10 مگابایتی داشته باشید ، هر بار که آن ویدیو به طور کامل مشاهده می شود ، 10 مگابایت پهنای باند مصرف می کند. هزینه پهنای باند 0.005 دلار برای هر گیگابایت مشاهده شده است. بنابراین اگر از 100 گیگابایت پهنای باند در ماه استفاده کنید ، ماهانه 0.50 دلار  (حدود 12500 تومان) پرداخت خواهید کرد.

این حتی برای ما ایرانی‌ها هم با قیمت دلار فعلی می‌تواند بسیار مقرون به صرفه باشد!

برای اطلاعات بیشتر به ماشین حساب BunnyNet ما مراجعه کنید.

البته فکر می‌کنم حداقل مصرف ماهیانه 1 دلار یعنی حدود 25 هزار تومان در ماه است.

 1. آیا شما یک نقشه راه عمومی دارید تا ببینم چه برنامه ای دارید؟

در حال حاضر ما یک نقشه راه عمومی نداریم اما در حال کار روی برخی از ویژگی های بسیار خوب هستیم.

آنچه در ادامه توسط توسعه‌دهنده اصلی به پرستو پلیر اضافه خواهد شد در اینجا آورده‌ایم:

همپوشانی ها ، قبل از پخش ، در حین ، بعد از پخش به عنوان یک تنظیم از پیش تعیین شده ، قبل از پخش و / یا بعد از پخش، یک ویدیو پخش کنید (به یک تبلیغ کوتاه فکر کنید). زیرنویس های قابل جستجو، یک گزینه جستجو وجود دارد ، همه قسمت های ویدیو را با عبارت جستجو لیست می کند، با کلیک، بیننده را به آنجا می برد. (برای این کار لازم است که به ویدیوی خود زیرنویس اضافه کنید). این موارد تقریباً 3 مورد اصلی هستند که در حال حاضر روی آن‌ها تمرکز کرده‌ایم. این‌ها ویژگی های بزرگی خواهند بود که در آینده اضافه می‌شوند. پس از افزودن این موارد، ما بر روی پخش کننده صوتی کار خواهیم کرد که بلوک های خاص صوتی خود را به همراه می آورد. شما در صورت خرید افزونه پرستو پلیر (Presto Player)  دیگر در آینده برای موارد ذکر شده در بالا هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد

با خرید افزونه Presto Player از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و آپدیت دائمی محصول بهره مند خواهید شد..

بازدید : - بار دسته بندی : تاريخ : 7 آوریل 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.