نوب وردپرس

افزونه woo track order | افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس - نوب وردپرس

قیمت محصول : $0.00

رایگان – خرید

افزونه woo track order با استفاده از این افزونه شما به عنوان مدیر یک وب سایت فروشگاهی می توانید پس از ارسال محصول برای خریدار شماره پیگیری پستی را برای سفارش ثبت و شماره موبایل ثبت شده کاربر پیامک کنید. طراحی افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس ریسپانسیو و واکنشگراست و به همراه فایل راهنما و ضمانت بازگشت وجه در راستچین ارائه می شود.
قوانین فروش را مطالعه کنید

افزونه woo track order افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس

استفاده از افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس علاوه بر ایجاد یک احساس خوب در خریدار و جذب مشتری، باعث می شود تا حجم تماس ها با شما برای دریافت کد پیگیری پستی و پیگیری محصولات خریداری شده توسط کاربران کاهش پیدا کند.

همچنین با استفاده از افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس خریداران وب سایت شما می توانند با استفاده از شماره سفارش یا شماره موبایل ثبت شده در سفارش و یا ایمیل ثبت شده در سفارش، شماره پیگیری پستی محصول خریداری شده خود را دریافت کنند.

ارسال پیامک در افزونه woo track order با کمک افزونه پیامک ووکامرس فارسی می باشد و برای پیامک کردن شماره پیگیری به کاربر می بایست این افزونه را نصب و تنظیمات آن را انجام دهید.

افزونه woo track order | افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس

افزونه woo track order شامل دو فرم می باشد که می توانید از طریق شورت کدهای موجود در افزونه، فرم ها را در هر مکان دلخواه خود قرار دهید.

1- فرم ثبت شماره پیگیری سفارشات توسط مدیر سایت

از طریق این فرم که تنها مدیران سایت به آن دسترسی دارند، ابتدا شماره سفارش دریافت می شود و بر اساس آن مشخصات کلی سفارش نمایش داده می شود و در انتهای مشخصات نمایش داده شده، فرمی برای ثبت شماره پیگیری نمایش داده خواهد شد و پس از ثبت در صورتی که بخش ارسال پیامک فعال باشد، این شماره پیگیری با متن تعیین شده در تنظیمات افزونه به شماره موبایل کاربر پیامک می شود. تمام این مراحل به صورت آجاکس و بدون لود صفحه انجام می شود.

2- فرم پیگیری سفارشات توسط خریداران

از طریق این فرم خریداران می توانند به صورت همزمان به وسیله سه پارامتر مختلف سفارش خود را پیگیری کنند. شماره سفارش، شماره موبایل و آدرس ایمیل مواردی هستند که کاربران می توانند برای پیگیری سفارش خود استفاده کنند.

هنگام استفاده از شماره سفارش، در صورتی که شماره پیگیری پستی برای سفارش ثبت شده باشد به کاربر نمایش داده خواهد شد و در غیر اینصورت پیام موجود نبودن شماره پیگیری نمایش داده خواهد شد.

هنگام استفاده از شماره موبایل و آدرس ایمیل، کلیه سفارشات کاربر بررسی می شود و هرکدام که دارای شماره پیگیری پستی باشد، به همراه شماره سفارش به کاربر نمایش داده خواهد شد.

شما می توانید از طریق دمو آنلاین، افزونه را به صورت کامل بررسی بفرمایید. بخش ثبت شماره پیگیری توسط مدیر، در دمو آنلاین برای شما نیز نمایش داده می شود اما در افزونه ای که خریداری می کنید تنها مدیر سایت به این فرم دسترسی خواهد داشت.

برای استفاده از این افزونه نسخه PHP در سرور شما می بایست 7.2 باشد و سایر نسخه های PHP پشتیبانی نمی شوند.

تنظیمات افزونه توسط یک افزونه مکمل قابل استفاده خواهد بود که از مخزن وردپرس نصب خواهد شد که در فایل راهنما در این مورد توضیح داده شده است.

 *** نسخه 2.2 - 22 تیرماه 1398***
- رفع مشکل عدم شناسایی تلفن همراه کاربر در برخی سرورها
 *** نسخه 2.1 - 14 دی ماه 1397***
- امکان تعیین کلید متا مربوط به موبایل کاربر در تنظیمات افزونه
- سازگاری کامل با قالب نیکی کالا
*** برای استفاده از این بروزرسانی نسخه PHP در هاست شما می بایست 7.2 باشد و نسخه های پایین تر پشتیبانی نمی شوند. ***
*** فایل راهنمای محصول را با دقت مطالعه بفرمایید ***
 *** نسخه 2.0 - 15 مردادماه 1397***
- سازگاری با آخرین نسخه وردپرس، ووکامرس و افزونه پیامک ووکامرس
- تغییرات کلی در کد نویسی افزونه
- امکان تعیین متنی که هنگام استعلام به کاربر نمایش داده می شود
*** فایل راهنمای محصول را با دقت مطالعه بفرمایید ***
بازدید : - بار دسته بندی : تاريخ : 4 مارس 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.